2019-12-12, ketvirtadienis, 08:44.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:45, leidžiasi 15:57, dienos ilgumas 7:12.

Veiklos, sparčiai persikeliančios į internetą

2019-08-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Veiklos, sparčiai persikeliančios į internetą

Virtuali erdvė tobulėja labai greitai. Dar prieš daugiau nei 10 metų ne visi turėjome internetą savo namuose, tuo tarpu dabar be jo savęs veikiausiai tiesiog neįsivaizduojame. Internetą naudojame telefonuose, netgi laikrodžiuose, o nuvykus į vietą kur nėra interneto ryšio dažniausiai tenka nusistebėti – kaip taip gali būti?Šiame straipsnyje aptarsime keletą sričių, kuriose internetas „paėmė viršų“. Tai yra sudarė rimtą konkurenciją savo realiam analogui.Prekybos centrai

Taip, prekybos centrai ir parduotuvės ir dabar yra labai populiarūs. Žmonės ten plūsta apsipirkti, pasižmonėti ar pavalgyti. Tačiau internetas kuo toliau, tuo labiau sudaro vis didesnę konkurenciją.Išties, pagalvokite, kam būtina eiti į prekybos centrą, jeigu viską gali užsisakyti internetu iš namų neiškeldamas kojos. Be to, internetas dažniausiai garantuoja ir gausesnį pasirikimą. Pavyzdžiui, norite konkrečių sportbačių, prekybos centre užtruksite jų ieškodami, o internete užteks įvesti keletą žodžių į paieškos sistemą ir jau po kelių sekundžių galėsite užsisakyti norimą prekę.Vis daugiau žmonių internetu užsisako ir maisto produktus. Juk taip paprasčiau – nereikia klaidžioti po dideles parduotuves, tiesiog sudedi prekes į virtualų krepšelį ir lauki, kol jos atvyks.Darbas

Darbas? Taip, supratote ir persikaitėte teisingai. Į virtualią erdvę keliasi ištisos įmonės. Dabar labai populiaru dirbti iš namų ir tiesiog daryti vaizdo konferencijas. Tai, žinoma, turi ir pliusų ir minusų, tačiau kiek sutaupoma vien dėl ofiso nuomos.


Daugeliui žmonių toks darbo modelis išties patinka, kadangi dirbdami namuose jie jaučiasi kur kas komfortiškiau. Jeigu nori visas užduotis gali atlikti tiesiog gulėdami lovoje.Spėjama, jog ateityje darbas nuotoliniu būdu bus dar labiau populiarus. Pasaulis yra vis labiau geopolitiškas, o toks darbo modelis suteikia galimybę dirbti net Australijoje esant Lietuvoje.

 

Lošimo automatai

Šiuo metu virtualioje erdvėje populiari pramoga – internetiniai lošimo automatai. Anksčiau žmonės norėdami taip praleisti laisvalaikį, turėdavo eiti į lošimo namus, tuo tarpu dabar viską galima daryti tiesiog patogiai įsitaisius namuose ant sofos ar leidžiant laiką gamtoje.Tai sfera, kur viskas yra labai ištobulėję, todėl internete dažnu atveju yra net patogiau. Be to čia tavęs nevaržo papildomi niuansai, kaip, pavyzdžiui, ar pirkti gėrimą ar ne. Čia gali būti pilnai atsipalaidavęs.


Dėl šios priežasties dauguma pasaulinių kazino jau turi savo internetines versijas. Visi puikiai supranta, jog ateitis priklauso virtualiai erdvei.
 

 

Žaidimai

Neseniai Jungtinėse Valstijose pasirodė straipsnis apie du bičiulius, kurie daugiau nei 50 metų varžosi prie šachmatų lentos. Jie gyvena skirtinose šalies pusėse, todėl senais laikais žaisdavo šachmatais susirašinėdami laiškais. Skamba romantiškai, bet tai nėra labai praktiška.Dabar viskas kitaip – senoliai vienas kitam iššūkį meta internetu. Taip galima žaisti daugybę žaidimų. Šaškės, įvairūs kortų žaidimai, netgi monopolis – viskas pasiekiama internetu ir išties keičia žmonių įpročius. Galbūt kai kuriems iš mūsų tai skamba neįtikėtinai, tačiau jaunajai kartai tikrai ne.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144