2020-02-26, trečiadienis, 03:17.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:26, leidžiasi 17:55, dienos ilgumas 10:29.

Trikojai greičio matuokliai - avaringiausiuose kelių ruožuose

2020-01-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Trikojai greičio matuokliai - avaringiausiuose kelių ruožuose

Jau antra savaitė kai Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai naudoja tris naujuosius kilnojamus (trikojus) greičio matuoklius. Jais bus dirbama visoje Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje.

 

Lazerinės technologijos maždaug 300 metrų atstumu automatiškai fiksuoja ir automobilius, ir motociklus, matuokliai patys suformuoja protokolą. Elektroniniu arba paprastu paštu juos gaus visi greitį viršiję vairuotojai.

 

Kelių policijos skyriaus viršininkas Rolandas Gylys akcentavo, kad policijos prioritetas – ne surinkti kuo daugiau baudų, bet užtikrinti eismo saugumą, kadangi greičio viršijimas – viena esminių priežasčių, dėl ko kyla eismo įvykiai.

 

Ši aparatūra bus naudojama avaringiausiuose kelių ruožuose, jie per dieną gali būti statomi skirtingose vietose. Todėl įvairiuose socialiniuose tinkluose plintanti informacija, kur šiuo metu stovi trikojai, jau po keliasdešimt minučių gali neatitikti realybės. Taigi policija pataria susikoncentruoti į važiavimą leistinu greičiu, o ne į telefonus, ieškant, kurioje vietoje pastatytas greičio matuoklis.

 

                                                                                                                                      Marijampolės AVPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144