2020-02-26, trečiadienis, 02:45.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:26, leidžiasi 17:55, dienos ilgumas 10:29.

Sausio mėnesį vykdomos prevencinės policinės priemonės

2020-01-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Sausio mėnesį vykdomos prevencinės policinės priemonės

Sausio 6-12 d. bus vykdomos policinės priemonės, skirtos transporto priemonių leistinam važiavimo greičiui ir saugaus važiavimo, manevravimo, lenkimo, važiavimo per sankryžas kontrolei.

 

Sausio 13-19 d. - transporto priemonių techninės būklės kontrolė (bus skiriamas dėmesys motorinėms transporto priemonėms ir jų priekaboms, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui).

 

Sausio 20-26 d. bus vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų naudojimuisi mobiliojo ryšio priemonėmis, vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, kontroliuoti ir privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikų vežimo automobiliuose prisegimo sistemų) naudojimuisi kontroliuoti.

 

Sausio 21-27 d. - organizuojamos ir vykdomos prevencinės priemonės, skirtos Kelių eismo taisyklių pažeidimams geležinkelio pervažose nustatyti ir užkardyti.

 

Sausio 27-vasario 9 d. - kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų, susijusių su pėsčiaisiais ir dviratininkais, kontrolė.

 

Sausio 28-30 d. bus vykdoma Rusijos Federacijos piliečių, vykstančių iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją sausumos keliais, kontrolė.

 

Sausio 1-31 d. - bus tikrinami, principingai vertinami ir fiksuojami motociklų, mopedų, jaunų vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

 

Sausio 1-31 d. - tikrinami žemės ūkio technikos ir krovininių automobilių vairuotojai, principingai vertinami jų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

 

Primename, kad neatsakingi vairuotojai – pavojus, kartais mirtinas visiems eismo dalyviams, taip pat ir pėstiesiems. Policija vis dažniau sulaukia pilietiškų gyventojų pranešimų apie neblaivius vairuotojus, sėdančius prie vairo. Ačiū jums! POLICIJA REAGUOJA Į KIEKVIENĄ GYVENTOJŲ PRANEŠIMĄ APIE NEBLAIVIUS AR NESAUGIAI MANEVRUOJANČIUS VAIRUOTOJUS. 85-90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, surandama, patikrinama arba sulaikoma.

 

Policija prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti prie vairo arba nedelsdami apie tai praneštų skubiosios pagalbos telefonu 112.

 

Linkime saugaus kelio!

 

                                                                                      Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144