2020-06-06, šeštadienis, 11:15.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:51, leidžiasi 22:01, dienos ilgumas 17:9.

Ruslano Kirilkino ir Elvinos Milkauskaitės koncertas Jurbarke

2019-03-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Ruslano Kirilkino ir Elvinos Milkauskaitės koncertas Jurbarke

Laikas – tai pati didžiausia dovana ir pats didžiausias stebuklas. Jis yra laisvas, bet labai brangus, Jo mes negalime pasisavinti – galime tik prasmingai išnaudoti, nes tas, kurį mes praradome – jau niekada nebegrįš.

 

Laikas yra didžiausia dovana, kurią dovanojame artimiems ir mylimiems žmonėms, juk net meilė matuojama laiku. Kviečiame Jūsų brangų laiką skirti sau ir artimam kartu su Ruslanu Kirilkinu ir Elvina Milkauskaite muzikinėje programoje – „Akimirką šią“.

 

„Akimirką šią“ – tai ne tik koncertinė programa, kartu tai ir šiltas prisilietimas prie artimo. Dovanokime brangiausią dovaną – laiką – sau ir savo artimiausiems.

 

Renginio informacija:
Jau balandžio 4 d. 18:00 val.
JURBARKO KULTŪROS CENTRE

 

Bilietus platina:
Jurbarko kultūros centras

 

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.


Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.


Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.


Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.


Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144