2020-02-26, trečiadienis, 03:03.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:26, leidžiasi 17:55, dienos ilgumas 10:29.

Ruošiamės Tarptautinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai ADVENTUR

2020-01-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Ruošiamės Tarptautinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai ADVENTUR

Šių metų sausio 24-26 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo, vyks Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. Nuolat greitėjantis gyvenimo tempas formuoja naujas tendencijas turizmo versle. Šiandieniniams keliautojams nebeužtenka vien pamatyti ar sužinoti, vis dažniau jie atsigręžia į save, rūpinasi savo sveikata, kokybiškesniu gyvenimo būdu, todėl šių metų parodos tema – SVEIKATINGUMO TURIZMAS.

 


3-ioje salėje – KELIAUK LIETUVOJE -, skirtoje miestų turizmo, aktyvus laisvalaikio Lietuvoje, kaimo turizmui, poilsiui, pažintinėms bei edukacinėms kelionėms po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugoms pristatyti, bus ir Tauragės krašto stendas. Šiais metais parodoje dalyvaujame 4 savivaldybės jungtiniame stende: Tauragė, Jurbarkas, Šilalė ir Pagėgiai. Savo stende pristatome projektą „Karšuvos žiedas“, kuris jungia keturių savivaldybių turizmo maršrutus.

 

Parengti devyni įvairaus sudėtingumo maršrutai, kur susiduria trys Lietuvos regionai – Žemaitija, Mažoji Lietuva ir Aukštaitija, kur istorija dvelkia ne tik pilys ir piliakalniai, bet galima patirti daugybę įspūdžių bei sužinoti tai, apie ką galbūt nebūtum nė pagalvojęs... Tauragės krašto pažinimui skirti 5 turistiniai maršrutai, kuriuos aplankius galima pasimėgauti tiek kultūriniais, tiek gamtiniais krašto ištekliais.

 


Paroda vyks UAB "Litexpo" -  Lietuvos parodų ir kongresų centre, Laisvės pr. 5, Vilnius. Mūsų stendą rasite 3-ioje salėje, stendo nr. 3.27. Lauksime visų atvykstančių: tiek tauragiškių, tiek svečių iš kitų miestų ir šalių.

Parengė Živilė Griguolienė

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144