2020-09-28, pirmadienis, 21:32.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:27, leidžiasi 19:09, dienos ilgumas 11:42.

Rugsėjo 10 d. iš pareigų atleisti mero ir direktoriaus pavaduotojai

2020-09-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Rugsėjo 10 d. iš pareigų atleisti mero ir direktoriaus pavaduotojai

Rugsėjo 10 d. įvyko neeilinis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame svarstyti sprendimų projektai, kurie buvo parengti gavus  naujai susiformavusios tarybos daugumos teikimus dėl nepasitikėjimo savivaldybės mero pavaduotoju Daivaru Rybakovu ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Leonu Greičiumi. Naujos Tarybos daugumos teikimu taip pat svarstytas klausimas dėl Tarybos ir mero sekretoriato likvidavimo.


Pareiškus nepasitikėjimą, Daivaras Rybakovas atleistas iš Savivaldybės mero pavaduotojo pareigų. Sprendimas priimtas slaptu balsavimu – už atleidimą balsavo 15, prieš 10 Tarybos narių.

 

Kitu sprendimu iš Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų, praradus pasitikėjimą, atleistas Leonas Greičius, kuris į šias pareigas buvo priimtas šių metų kovo 16 d. Už Leono Greičiaus atleidimą balsavo 15, prieš – 10 Tarybos narių.

 

Atsižvelgdama į naujai susiformavusios  Tarybos narių daugumos rugpjūčio 21 d. kreipimąsi, Savivaldybės taryba balsų dauguma priėmė sprendimą likviduoti Jurbarko rajono savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatą. Atsižvelgiant į Darbo kodekso nuostatas, šis sprendimas įsigalios š. m. gruodžio 31 d. 14 tarybos narių balsavo už šį sprendimą, 10 prieš, 1 nusišalino.

 

Primename, kad Tarybos ir mero sekretoriatas Jurbarko rajono savivaldybėje buvo įsteigtas 2015 m. spalio 29 d., jame  dirba iš viso 3 darbuotojai. Sekretoriato vadovas yra mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas.

 

Jurbarko rajono savivaldybės inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai