2020-07-16, ketvirtadienis, 05:31.     Šiandien Jurbarke saulė teka 05:12, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 16:42.

Jurbarko dviračių trasas išbandė „riedėk jurbarke“ dalyviai

2017-09-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Jurbarko dviračių trasas išbandė „riedėk jurbarke“ dalyviai

Šeštadienį gerokai daugiau nei šimtas užsiregistravusių dviračių mylėtojų dalyvavo renginyje „Riedėk Jurbarke“, skirtame Europos judumo savaitei ir Tarptautinei dienai be automobilio paminėti. Apie šį renginį ir jo partnerius jau rašėme. Toks renginys Jurbarke surengtas pirmą kartą. Galimybę dalyvauti jame turėjo visi norintys – net ir neturintiems dviračių tokią galimybę suteikė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras. Dalyviai dviračiais įveikė maždaug 7 kilometrų ilgio maršrutą, kuris prasidėjo ir baigėsi Jurbarko dvaro parke.

 

 

Jurbarko švietimo centro Atviros jaunimo erdvės savanoriai užfiksavo pravažiuojančias dviratininkų grupes ir pavienius dalyvius fotonuotraukose vaizdingose šio maršruto vietose. Dviratininkai pretendavo į šias nominacijas: „Riedanti šeima“, „Riedantys kolegos“, „Masiškiausia grupė“, „Linksmiausi“, „Išradingiausi“, „Romantiškiausia pora“, „Jauniausi“ ir „Žaviausi senjorai“. Šiuo metu VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (JTVIC) socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje galima reitinguoti dalyvių nuotraukas. Sulaukę daugiausia palankių atsiliepimų bus apdovanoti rugsėjo 27 – minint Tarptautinę turizmo dieną.

 

Renginyje pramogos laukė ir mažųjų šventės dalyvių. Vaikai su savo dviratukais, triratukais ir paspirtukais varžėsi linksmose rungtyse „Rieda mažieji“, kurias surengė Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnieji tyrėjai Ramūnas Budrius ir Lilija Martinkevičienė bei Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja moksleivių sportui Jolanta Kačerauskienė. Nors „rungtynių“ metu nebuvo įvardinti laimėtojai, tačiau mažieji džiaugėsi praktiškomis organizatorių dovanėlėmis – knygutėmis saugaus eismo tema ir atšvaitais. Vaikams prizus įsteigė VĮ Tauragės regiono keliai ir policija.

 

Renginyje buvo galimybė pasimėgauti nemokamomis pramogomis – pasivažinėti riedžiais, kuriuos atvežė įmonė „Rentalita“ iš Vilniaus bei stebėti Šakių cirko artistų pasirodymą.Pavakarę renginys tęsėsi riedlenčių aikštelėje. Čia vyko grupės Jurbarko Skatepark narių organizuojamos BMX dviratininkų, riedlentininkų ir paspirtukininkų varžybos, kurias stebėjo gausus būrys sirgalių ir miesto gyventojų. Varžybas pagyvino jaunimo reikalų koordinatoriaus Luko Bakšio ir labiausiai patyrusių dalyvių komentarai, vykstant pasirodymams. Daugelis jų pirmą kartą sužinojo atliekamų pratimų pavadinimus bei triukų subtilybes.Pirmą vietą paspirtukų grupėje pelnė Augustinas Orentas, antrą – Domantas Švelnys, o trečia atiteko Edvinui Vaitkui. Riedlenčių grupėje geriausiai pasirodė Vaidas Mockaitis, Paulius Vasiliauskas ir Rokas Totoraitis. Pirmą vietą BMX dviračių grupėje laimėjo Kristijonas Bartkus, antrą – Rokas Regesas, trečią – Mantas Mockus.

 

„Tikimės, kad tokie renginiai Jurbarko mieste taps tradicija ir bus organizuojami kasmet, galbūt net kelis kartus per metus. Tokiu būdu populiarinsime per keletą pastarųjų metų Jurbarko mieste įrengtas dviračių trasas bei jų teikiamas galimybes šio krašto gyventojams ir svečiams“, – optimistiškai teigia savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Vaitiekūnaitė ir dėkoja visiems prisidėjusiems prie šio renginio partneriams.

 

Lina Lukošiūtė,
Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144