2019-12-11, trečiadienis, 11:05.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:44, leidžiasi 15:57, dienos ilgumas 7:13.

Išmanusis ar standartinis televizorius?

2019-08-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Išmanusis ar standartinis televizorius?

Šiandien išmaniosios funkcijos taikomos įvairiausiems prietaisams – nuo telefonų iki skalbyklių. Vienas populiariausių išmaniųjų prietaisų šiandien yra jau beveik dešimtmetį populiarumu stebinantis išmanusis televizorius. Tai įprastas televizorius su visomis standartinėmis funkcijomis ir išmaniąja įranga, kuri leidžia prisijungti prie interneto, diegti įvairias programėles, kaip Youtube, Netflix ir t.t.

 


Taigi, nusprendžiate įsigyti naują televizorių, apsilankote parduotuvėje ir lentynoje matote du vienodus televizorius. Vienas iš jų yra standartinis televizorius, o kitas – 100 eurų brangesnis, išmanusis televizorius. Kurį rinktis?

 


Išmaniųjų televizorių pranašumai
Standartinių ir išmaniųjų televizorių kainų skirtumai darosi tokie maži, kad belieka įvertinti tik savo poreikius – nebe galimybes. Išmanusis televizorius jums suteiks:


• Ne tik televiziją, bet ir interneto turinį
• Galimybę susieti televizorių su išmaniuoju telefonu
• Stabilesnį Wi-fi interneto ryšį
• Galimybę žiūrėti jūsų turimus filmus be jokių papildomų prietaisų
• Galimybę žaisti vaizdo žaidimus be jokios papildomos konsolės


Išmanioji funkcija televizoriuose „valgyti neprašo“, todėl net jei ji jums ir nereikalinga, galite mėgautis standartinėmis televizoriaus funkcijomis visiškai be jokių trikdžių. Tačiau gera žinoti, kad bet kada galite prisijungti prie interneto ir naudotis visomis šiuolaikinėmis televizijos technologijomis.

 


Alternatyvos
Galbūt radote jums puikiai tinkantį televizorių, bet jis neturi SMART (angl. „išmanios“) funkcijos? O galbūt jau turite standartinį televizorių, bet norite išmanaus? Nesijaudinkite, šių dienų rinkoje yra gausu nebrangių ir labai efektyvių alternatyvų.


Daugelyje elektronikos parduotuvių šiandien galite įsigyti multimedijos grotuvus, kaip Apple TV, Google Chromecast, Roku ir t.t. Jų kainos prasideda nuo keliasdešimties eurų ir namuose turėsite viską (gal netgi daugiau), nei gali suteikti išmanusis televizorius.


Tačiau, jeigu perkate televizorių ir planuojate naudotis išmaniosiomis funkcijomis – rinkitės išmanųjį televizorių ir nereikės sukti galvos dėl papildomos įrangos.Foto: pixabay.com


Ar verta?
Visapusiškai – taip. Interneto apžvalgose galite pastebėti, kaip įvairūs technologijų mėgėjai pabrėžia: „jeigu ieškote biudžetinio pirkinio, rinkitės televizorių be SMART funkcijos“. Bet šiandien kainų skirtumo beveik nelikę, todėl išmanusis televizorius yra visa galva pranašesnis už standartinį.


Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir savo akimis pamatyti, kiek kainuoja naujas, visus jūsų poreikius patenkinantis išmanusis televizorius bei kitos elektronikos prekės.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144