2020-07-16, ketvirtadienis, 07:28.     Šiandien Jurbarke saulė teka 05:12, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 16:42.

Apie pirmąjį „KK Jurbarkas“ sezoną, vyriausias komandos treneris Vytas Urbštas

2017-05-09, paskelbė eLengvai pranešimai
Apie pirmąjį „KK Jurbarkas“ sezoną, vyriausias komandos treneris Vytas Urbštas

 2016 metų spalį Jurbarko krepšinio komanda „KK Jurbarkas“ pradėjo pirmąjį sezoną regionų krepšinio lygoje, po daugiau nei penkių metų pertraukos, Jurbarkas ir vėl įkėlė koją į Lietuvos trečiąją lygą.  Šio sezono pasirodymą  Jurbarko krepšininkai pabaigė kovo 10-ą dieną, pralaimėjimu Kelmės ekipai. Jurbarkiečiai puoselėjo viltis patekti į kitą etapą, tačiau po daug neaiškumų keliančio RKL sprendimo, Jurbarko krepšinio komanda nepateko į atkrintamąsias bei užbaigė sezoną santykiu 11 pergalių ir 13 pralaimėjimų. Apie pirmąjį „KK Jurbarkas“ sezoną pasakojo vyr. treneris Vytas Urbštas:

 

Taigi, treneri, kaip manote ar pirmasis „KK Jurbarkas“ komandos sezonas buvo sėkmingas?

 

Manau, kad šis sezonas buvo sėkmingas. Iškovojome 11 pergalių, patyrėme 13 pralaimėjimų, bet tai tik pirmi komandos metai lygoje. Taigi sezonas - neblogas. 

 

Kokius įspūdžius paliko lyga ir priešininkų komandos?

 

Pasakysiu paprastai, tikrai galime žaisti šioje lygoje, visos prišininkų komandos yra įveikiamos, tik patys turime to norėti. Darėme daug vaikiškų klaidų, kur varžovai, tiesiog pasinaudodavo mūsų klaidomis ir mus nubausdavo. Nepatiko tik lygos organizatorių sprendimas, kad mus kaip naujokus tiesiog išmetė iš tolimesnių kovų.

 

Ar „KK Jurbarkas“ turi galimybių ateinačiuose sezonuose iškovoti pirmąją vietą?

 

Tikrai, Jurbarkas, kaip aš ir kalbėjau sezono pradžioje, pajėgus žaisti šitoje lygoje, tikrai turi galimybių kovoti dėl pirmų vietų, tik reikia sutvarkyti vidinius komandos reikalus.

 

Kaip vertinate savo komandos žaidėjus bei jų motyvaciją žaidžiant už savo miesto komandą?

 

Turime tikrai gerų žaidėjų, kurie gali kovoti. Bet trūksta komandos, šiais metais dar nemačiau komandos, turime kovoti, turime pasitikėti vieni kitais, turime būti komanda kaip šeima, šį sezoną šito pritrūko. Toks įspūdis, kad atvažiuot ir sužaist, o kur kovingumas? Pas kai kuriuos žaidėjus mačiau tą užsidegimą, bet keli žaidėjai nieko  nepadarys - turi būti komanda. Pripažįstu, kad kaip ir treneriui trūksta patirties.

 

Kokie tikslai iškelti kitam sezonui?

 

Tikslai paprasti, suburti komandą, tokią kuri norėtų žaisti. Šiais metais to pritrūko. Jurbarkas gali žaisti RKL, bet tai priklauso nuo pačių žaidėjų. Suprantu, kad visi dirbantys, gyvena kitose miestuose, bet tikrai manau, kad kiekvienas žaidėjas, gali sau leisti, savo malonumui vieną kartą per savaitę rasti laiko atvykti bent į vieną treniruotę. Kaip treneris galiu pasakyt, kad kažkokių drausminančių priemonių negaliu imtis, žaidėjai žaidžia be jokių sutarčių, tai kažko reikalauti iš žaidėjų tiesiog neįmanoma. Manau, kad kitas sezonas bus sėkmingesnis! Noriu padėkoti žaidėjams, kurie žaidė, kurie norėjo pergalių, kurie kovojo. Tikrai turime gerų žaidėjų!

 

Ačiū treneriui Vytui Urbštui

 

manoJurbarkas.lt

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144